Про “моржів” і лисиць

Або про “злодійство” на пляжі.

Воістину анекдотична ситуація сталася сьогодні з моїм знайомим “моржем”.

Рано вранці, коли на вулиці ще було зовсім темно, він, як завжди, відправився на Південний Буг. Потрібно відзначити, що незважаючи на досить прохолодну погоду, екіпірування мого знайомого складалося з шорт, футболки і сандалій.

Прибігши, роздягнувшись і роззувшись, він поспішив зануритися в річку.

Яке ж було його здивування, коли, вийшовши з води, він виявив відсутність однієї з сандалій. При цьому нікого, крім нього, на пляжі не було.

Походивши трохи колами навколо місця пропажі, “моржу” довелося босоніж в темряві по холодній землі, боячись наступити чи то на скло, чи то на наркоманський шприц, повертатися додому.

Як розповідає знайомий, не так давно він помітив, що на пляжі, окрім собачки і декількох кішок, які стали вже старожилами, оселилася ще одна тварина, повадками схожа на лисицю. На жаль, у темряві він не зміг більш детально її розглянути. І сьогодні також було видно, як вона нишпорила навколо.

Мабуть, саме ця лисиця і виявилася злодійкою, викравши взуття.

Я ж вважаю, що мій знайомий ще добре відбувся, адже вона могла би вкрасти і шорти. І довелося б йому бігти через все місто додому голим.

P.S. Коли розвиднілося, “морж” вирішив ще раз сходити на Південний Буг, щоби все-таки з’ясувати, що ж насправді сталося. З’їдену наполовину сандалю він знайшов у декількох десятках метрів від місця пропажі.

Анастасія Южная

1 коментар

Залишити коментар