Секретарем міськради замість Уманець може стати Мірошник

На позачерговій сесії міськради, яка відбудеться 20 листопада.

На офіційному сайті Южноукраїнська опубліковані три проекти рішень міськради, які стосуються посади секретаря цього виборного органу місцевого самоврядування.

Так, депутат Черьомухіна, керівник місцевого осередку Партії регіонів, пропонує висловити недовіру і достроково припинити повноваження секретаря Южноукраїнської міськради Лідії Уманець за те, що вона “самостійно, без доручення міського голови, прийняла рішення про скликання позачергової сесії Южноукраїнської міської ради 05.11.2014 о 10.00″.

Депутат міськради від “Сильної України” Дюкарєв, який, як кажуть, вже ввійшов в групу депутатів партії “Блок Петра Порошенка”, пропонує достроково припинити повноваження секретаря міської ради за те, що, як говориться в документі, “на момент прийняття рішення про обрання на посаду секретаря Южноукраїнської міської ради, претендент, яким була Уманець Лідія Семенівна, не надала письмової згоди (на проведення спеціальної перевірки, – ГАРД), як це передбачено Законом України «про засади запобігання та протидії корупції».

Ще одним проектом рішення міськради пропонується обрати на посаду секретаря Дмитра Мірошника.

Нагадаємо, директор КП “ТВКГ” Мірошник був обраний до міськради від партії Яценюка “Фронт змін”. Тепер же, як кажуть, він також увійшов до групи депутатів партії “Блок Петра Порошенка”.

Коментарі відсутні

Залишити коментар