Южноукраїнець Черкас подолав ще один етап шоу «Хочу до Меладзе» (відео)

У неділю, 9 листопада, на телеканалі “Україна” відбувся ефір 10-го випуску шоу “Хочу до Меладзе”.

Цього разу групам під керівництвом зіркових наставників треба було виконати дві композиції, друга з яких мала бути авторства Костянтина Меладзе.

Відзначимо, що всю першу пісню Никиті Кіоссе, Святославу Степанову і Костянтину Черкасу довелося простояти у вузьких квіткових горщиках, не маючи можливості вільно рухатися, і при цьому дуже точно виконувати свої вокальні партії.

Втім, їх терпіння і професіоналізм були гідно винагороджені похвалою Костянтина Меладзе.

Після цього групі Сергія Лазарєва випала честь відкривати другу частину етапу конкурсу. Хлопці не втомлювалися повторювати, що їм дуже пощастило з наставником, ну а межею їх захоплення Сергієм став його подарунок для кожного з них – новенький плеєр iPod!

Цей щедрий жест настільки підняв самооцінку хлопців, що вони вирішили, що досягли верху професіоналізму і не потребують допомоги педагогів з вокалу та додаткових тренувань. Однак на генпрогоні це зіграло з ними злий жарт, і виступ не був схвалений Аланом Бадоєвим.

Але хлопці, не дивлячись ні на що, зуміли зібратися і відмінно виступити, надавши нове життя старій пісні. Команда отримала виключно позитивні коментарі та повне схвалення з боку Костянтина Меладзе!

Черговий ефір шоу “Хочу до Меладзе” відбудеться на телеканалі “Україна” вже через тиждень.

Коментарі відсутні

Залишити коментар