З життя паразитів

“Слуги народу”, як розперезалися донезмоги , подібно клоунам у цирку, не втомлюються вражати южноукраїнців своїми витівками.

Щоразу, коли здається, що більшого абсурду вже й уявити собі неможливо, ці “паразити”, що присмокталися до тіла народного, винаходять все нові і нові способи позбавлення городян їх законних коштів.

Недавно ми писали про проект рішення виконкому, яким передбачається затвердити акт комісії, що визнала розмір збитку, нанесеного міськраді приватним підприємством «Атланта» за користування земельною ділянкою в комунальній зоні №7 за три з половиною роки в сумі 641 тис. 610,78 грн.

Нагадаємо, згідно даних Єдиного державного реєстру, засновником і директором ПП “Атланта” є Володимир Дюкарєв – депутат міськради від партії “Сильна Україна”, а заодно і голова комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства та залучення інвестицій.

Так от. Пройшов місяць, за цей час відбулися два засідання виконкому, однак на жодному з них вищевказане рішення не було затверджене. Так що цих грошей поки що міському бюджету не бачити, як своїх вух.

Відзначимо також, що ще зовсім недавно 640 тисяч гривень відповідали 80 тисячам доларів, а зараз – вже в два рази менше. Непоганий заробіток в 40 тисяч доларів за затяжку рішення, чи не так? Але, як бачимо, ще не вечір.

Мало того. Як з’ясувалося, це ж ПП “Атланта” зовсім випадково кілька років без договору користувалося місцем під 25 лайтбоксами, розміщеними по центральному проспекту Южноукраїнська. Чиновники запевняють, що тепер стягнути оплату за це неможливо.


Відеосюжет з програми “Новини Южноукраїнська” від 6 листопада 2014 року.

А збиток, завданий своєю бездіяльністю міському бюджету ці чиновники вже порахували? І вони вже готові його відшкодувати громаді?

Або цей збиток відшкодує мер, який з якихось причин впритул не помічав вищевказаного майже всю свою каденцію, що безславно завершується?

Звичайно, ці питання риторичні. Сигналом ж про те, що позитивних зрушень у згаданих земельних питаннях навряд чи варто очікувати і “після Квасневського” є те, що обраний новий секретар міськради Мірошник буквально днями опинився в одній депутатській групі “Блок Петра Порошенко” з Дюкарєвим.

Так що южноукраїнцям і далі доведеться своїми кровними “допомагати” школам, дитсадкам і лікарням і їздити по розбитим дорогам, адже грошей у міському бюджеті, в т.ч. і завдяки ось таким “паразитам”, немає і не передбачається.

Коментарі відсутні

Залишити коментар